Blog

Stojaki reklamowe w supermarkecie – poznajemy zalety takiej formy promowania produktu

Wręczanie ulotek, chociaż jeszcze bywa praktykowane, tak naprawdę jest anachronizmem. Współcześnie jedną z najlepszych metod prezentowania materiałów stały się różnego rodzaju standy, dzięki którym dostęp do promowanych produktów jest znacznie ułatwiony. Co więcej, klienci supermarketów nie odczuwają presji i mogą swobodnie zainteresować się tym, co przykuje ich uwagę.

Czym charakteryzują się stojaczki reklamowe?

Obecnie kampanie promocyjno-reklamowe koncentrują się na poszukiwaniu nowych form przedstawiania wszelkiego rodzaju asortymentu. Do najbardziej nośnych z pewnością można zaliczyć stojaczki reklamowe, dzięki którym eksponowanie produktów jest estetyczne, przejrzyste i funkcjonalne. Wyróżniają się one wszechstronnymi możliwościami, przy czym zdecydowanie można mówić o reklamie przenośnej.

stojaczki reklamowe

Dzięki stojaczkom reklamowym pojawia się możliwość wykorzystania innowacyjnych metod, pozwalających na atrakcyjne eksponowanie znajdujących się w promocji produktów. Co więcej, są one niezwykle mobilne, co decyduje o możliwości usytuowania ich w dowolnie wybranym miejscu. Wykorzystywane z dużym powodzeniem w marketingu bezpośrednim stojaki reklamowe stanowią jedną z najbardziej praktycznych i funkcjonalnych form promocji produktów.

Stojaczki reklamowe a ich rodzaje

O stojakach reklamowych bez wątpienia można powiedzieć, że są niezwykle różnorodne, dzięki czemu służą do eksponowania wielu promocyjno-reklamowych materiałów. Bardzo popularnym modelem są stojaki na ulotki, które służą do eksponowania drobnych elementów drukowanych. Istnieje możliwość wyboru niewielkich stojaków, które mogą być ustawiane na ladach, z drugiej jednak strony doskonale sprawdzają się duże stojaki na ulotki, przeznaczone do ustawiania na wyznaczonych stanowiskach promocyjnych. Ich niekwestionowaną zaletą jest tworzenie możliwości estetycznego, dobrze przemyślanego i odpowiednio skomponowanego przekazu reklamowego, który może być zaprezentowany przez każdą firmę.

Wśród stojaczków reklamowych dużą popularnością cieszą się stojaki obrotowe, stojaki na plakaty czy stojaki z pleksi. Bardzo dobrze sprawdzają się także stojaki ekspozycyjne, informacyjne oraz stojaki pod banner. Większość z nich może być rozkładana i składana. Czynności te są wykonywane w bardzo krótkim czasie, ponieważ do ich produkcji wykorzystano innowacyjne rozwiązania technologiczne. Wyprodukowane z wysokogatunkowych materiałów stojaki to jedna z najnowocześniejszych metod reklamy i promocji.

Stojaczki reklamowe to bez wątpienia jedna z najbardziej estetycznych form promowania produktów. Ich niezwykła różnorodność i funkcjonalność sprawiają, że cieszą się ciągle rosnącym powodzeniem, ponieważ pragnące się rozreklamować firmy coraz częściej doceniają ich zalety. Stojaki stanowią bardzo nośny przekaz reklamowy, a umiejętne ich wykorzystanie przynosi oczekiwane rezultaty w postaci zwiększonej sprzedaży. Stojaczki reklamowe – niezależnie od rodzaju – są mocne i bardzo stabilne, a co ważniejsze, świetnie spełniają swoją utylitarną funkcję.

Dodaj komentarz