BiznesBlogUsługi

Czy warto inwestować w długopisy z nadrukiem?

Zainteresowanie gadżetami reklamowymi na rynku jest spore, choć nie każdy zna korzyści płynące z takiego zakupu. We Wrocławiu widzimy spore zainteresowanie, m.in. długopisami z nadrukiem. Sprawdźmy co oferują firmy i dlaczego warto zainwestować w długopisy z grawerem.

Długopisy z nadrukiem we Wrocławiu

Dlaczego warto inwestować w gadżety reklamowe z nadrukiem? By zapaść konsumentom w pamięć na dłużej należy dotrzeć do nich komunikatem marketingowym i zainteresować ofertą. Jednak dzisiejszy konsument poniekąd uodpornił się na najprostsze sztuczki stosowane przez większość firm. Długopis z nadrukiem to jednak subtelny sposób by w sposób ciągły przypominać o istnieniu marki. Każdy z nas bardzo lubi dostawać prezenty, więc wręczenie małego upominku w formie długopisu reklamowego pozwoli wyzwolić pozytywne emocje u konsumenta. Gadżety reklamowe we Wrocławiu typu ulotki czy wizytówki niestety często, mówiąc kolokwialnie lądują w koszu. Są materiałem marketingowym, z którym konsument zapoznaje a następnie nie jest mu już potrzebny. Jednak długopisy czy ołówki służą nam wszystkim w codziennym życiu, więc jako konsumenci pozbywamy się ich dopiero po zużyciu materiału.

długopisy ekologiczne

Ekologiczne długopisy Wrocław

Jeśli dbasz o naszą planetę i zależy Ci by panujący smog w centrum zniknął a na Słodowej zawsze kwitły piękne zielone drzewka to warto zadbać o ekologię również wybierając długopis. Bo przecież na całość naszych działań składa się z tysiąca małych wyborów. Polecamy zatem długopisy, wykonane z papieru oraz ołówki drewniane. Ekologiczne gadżety reklamowe możliwe do zakupienia we Wrocławiu są wykonane z materiału biodegradowalnego tworzywa, które odzyskiwane jest z recyklingu. Pamiętajmy, że nawet na takich długopisach czy ołówkach możemy wykonać nadruk. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą ekologicznych długopisów dla Wrocławia!  

Firma Exito Group, funkcjonująca na rynku pod marką AdPen oferuje wysokiej jakości długopisy z nadrukiem w całej Polsce, w tym we Wrocławiu. W asortymencie AdPen znajdziesz także szeroką gamę produktów marketingowych, w tym gadżety reklamowe z nadrukiem – długopisy oraz ołówki. Produkty charakteryzują się wysoką jakością wykończenia a przy tym firma oferuje atrakcyjne ceny. Długopis z logo można kupić już za 33 grosze a ołówek nawet za 14 groszy za sztukę! A zatem zapraszamy do zapoznania się z gadżetami reklamowymi we Wrocławiu! 

Dodaj komentarz