Bez kategorii

Pomóż zdobyć wsparcie dla fundacji, którą wspierasz

Ciężko jest znaleźć osobę działającą w PR, która nie wspiera żadnej fundacji, niezależnie od tego czy robi to zawodowo czy też „prywatnie”. W końcu jeżeli ludzie PR potrafią dobrze wykonywać swoją pracę, mogą to robić także dla większego dobra. Na zbliżającym się Kongresie Profesjonalistów Public Relations będzie można zdobyć wsparcie dla wybranej przez siebie fundacji i pomóc jej w zdobyciu dodatkowych możliwości rozwoju.

„Dynamiczny rozwój technologii i możliwości jakie się przed nami pojawiają sprawiły, że coraz więcej działań realizowana jest z wykorzystaniem przestrzeni wirtualnej.” – mówi Arkadiusz Michno, Prezes Ideo Sp. z o.o.. „Według różnych badań w Polsce z Internetu korzysta już ponad 70% społeczeństwa. Zestawmy to z niższymi kosztami prowadzenia działań komunikacyjno-promocyjnych w Internecie i przestajemy się dziwić, że Fundacje tak chętnie sięgają on-line.”

Już 21 kwietnia 2016 w Rzeszowie rozpocznie się Kongres Profesjonalistów Public Relations. Wydarzenie to skupia się przede wszystkim na tematach związanych z promocją wydarzeń oraz relacjami z mediami. W XXI niezwykle ciężko jest prowadzić te działania bez użycia nowoczesnych technologii. Niestety wiąże się to z koniecznością przygotowania (mniejszego lub większego) nakładu finansowego. Fundacje, w przeciwieństwie do prywatnych przedsiębiorstw, często mają problem z wygospodarowaniem budżetu na tego typu działania.

„Instytucje działające na zasadach non-profit najczęściej albo już korzystają z dobrodziejstw internetu, albo planują zacząć z nich korzystać. Mimo to wciąż obserwujemy znaczne pole do zagospodarowania, gdyż wiele z tych działań prowadzonych jest w sposób sugerujący niewielkie doświadczenie wykonawców. W tym miejscu pojawia się propozycja współorganizatora Kongresu – firmy Ideo, obok której nie można przejść obojętnie.” – podsumowuje dr Dariusz Tworzydło, Prezes Zarządu Exacto Sp. z o.o.

Podczas trwania tegorocznego Kongresu, agencja interaktywna Ideo Sp. z .o.o. wybierze wspólnie z uczestnikami fundację, która będzie mogła zrealizować w agencji projekt (w wymiarze 100 roboczogodzin). Pozwoli to na wykonanie nowej wersji strony www, zaprojektowanie i wykonanie aplikacji mobilnej czy przeprowadzenie rozbudowanej akcji promocyjnej. Uczestnicy rzeszowskiego Kongresu będą mogli nie tylko zgłosić fundację, ale również zaproponować jakiego typu wsparcie będzie dla niej najlepsze. Spośród wszystkich zaproponowanych rozwiązań, przedstawiciele Ideo wraz z uczestnikami wyłonią jeden zwycięski projekt.

Agencja interaktywna Ideo Sp. z .o.o. to firma z długoletnim doświadczeniem na rynku usług i technologii internetowych. Zrealizowała już setki projektów dla ponad tysiąca firm i instytucji publicznych. Wśród oferowanych usług znajdują się: projektowanie serwisów internetowych, zarządzanie hostingiem, a także udostępnianie swoich autorskich rozwiązań m.in. platformy Logito umożliwiającej archiwizację faktur i dokumentów, zarządzanie zamówieniami, a także zarządzanie urlopami.

Jeszcze tylko przez najbliższy tydzień można zgłaszać swój udział w Kongresie Profesjonalistów Public Relations. Być może to właśnie możliwość wsparcia fundacji zachęci Państwa do uczestniczenia w tym wyjątkowym wydarzeniu. Serdecznie zapraszamy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *