Bez kategorii

Ranking kaw 2017 – zobacz, jakiej kawy konieczne musisz spróbować!

ranking kaw ziarnistych
ranking kaw ziarnistych

W dobie śledzenia trendów i rankingów, które sugerują jaki produkt godzien jest uwagi, warto zainteresować się z obecnymi preferencjami na rynku… kawy. Najnowsze zestawienie doskonałych kaw na 2017 rok pomoże dokonać wyboru najlepszej kawy, która nieodmiennie zaskakiwać będzie głębią smaku i aromatu. Taka kawa nigdy się nie znudzi i wraz z każdą wypitą filiżanką rozpieszczać będzie podniebienie i pobudzać całe ciało.

Oto kawowy must have na 2017 rok:

  1. Absolutnym numerem jeden jest kawa Pellini Top [kup tutaj 1 kg.] – włoska, stuprocentowa arabika skomponowana ze starannie wyselekcjonowanych ziaren. Cechuje ją powolny proces palenia, wydobywający z ziaren intensywny i lekko słodkawy smak kawy. Niska zawartość kofeiny oraz wyśmienita mieszanka 6 – 8 najlepszych gatunków arabiki sprawiają, że Pellini Top to najbardziej pożądana kawa, dedykowana najbardziej wymagającym degustatorom kawy.
  2. Kawa Lavazza Qualita Oro [kup tutaj 1 kg.] to legendarna kawa o wykwintnym aromacie oraz słodkawym smaku z lekko miodową i owocową nutą. Tak doskonale skomponowana mieszanka kaw, o średnim stopniu palenia i niewielkiej zawartości kofeiny może być przygotowana na wiele sposobów, stanowiąc bazę zarówno espresso, jak i latte.
  3. Segafredo Selezione Crema [kup tutaj 1 kg.] to niezwykle delikatna i kremowa mieszanka arabiki i robusty, która idealnie sprawdzi się jako baza do przygotowania cappuccino czy latte, ale także esencjonalnego espresso. Obecność jasnobrązowej, puszystej kremy o lekko orzechowym posmaku zadowoli nawet najbardziej wymagające podniebienie.
  4. Diemme Gli Speciali Armonia [kup tutaj 1 kg.] to starannie wyselekcjonowane ziarna kawy, pochodzące z Afryki oraz Ameryki Środkowej. Zawartość 100% arabiki czyni kawę wyjątkowo słodką i pozbawioną kwaskowatości, z przeplatającymi się nutami karmelu i orzechów laskowych. Za bazie tej kawy przygotować można zarówno esencjonalne espresso, jak i delikatne, kremowa cappuccino.
  5. L’Antico Argentini to silnie pobudzająca kawa skomponowana z 70% arabiki i 30% robusty. Wysokiej zawartości kofeiny towarzyszy mocny smak i intensywny aromat. Espresso czy latte przyrządzone z tej kawy długo nie pozwolą o sobie zapomnieć.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *