Bez kategorii

Metalowe długopisy grawerowane jako eleganckie artykuły piśmiennicze

Większość osób ceni sobie eleganckie gadżety, należą do nich min. metalowe długopisy reklamowe. Są to powszechne a zarazem popularne wersje długopisów. Niektórzy poszukują nowoczesnych form, inni natomiast cenią prostotę oraz użyteczność. Każdy odnajdzie w ofercie sklepu www.długopisyzgrawerem.com.pl długopisy odpowiednie dla siebie i swojej firmy.

Rozpoznawalne długopisy Cosmo

W sklepie www.długopisyzgrawerem.pl można zakupić atrakcyjne modele. Istnieje możliwość naniesienia na ich korpus graweru np. logo firmowe, grafikę czy też jakiś tekst. W asortymencie sklepu dominują proste modele. Są one zarazem bardzo rozpoznawalne, dotyczy to zwłaszcza modeli Cosmo. Ich kształt zapewnia odpowiednie ułożenie w dłoni,  ułatwia pisanie. Posiadają one praktyczny mechanizm wciskany.  Korpus zazwyczaj jest w jednym kolorze o błyszczącej lub matowej fakturze. Długopisy Cosmo posiadają jeden lub kilka wgłębień, stanowiących imitacje pierścieni. Chromowane dodatki urozmaicają jednolitą powierzchnię. Można zakupić je w wielu kolorach. Często firmy wybierają daną barwę długopisu, która jest również przewodnim kolorem w szacie graficznej przedsiębiorstwa.

Długopisy metalowe do grawerowania
Długopisy metalowe do grawerowania

Długopisy z grawerem pomysłowym gadżetem firmowym

Długopisy metalowe do grawerowania mogą być idealnym produktem reklamowym danej firmy. Są przedmiotem użytecznym, który łatwo rozpowszechnić np. poprzez podarowanie ich w formie upominków firmowych, podczas eventów, szkoleń czy targów. Taki gest jest bardzo miły i przyczynia się do budowania zaufania oraz wpływa na pozytywny wizerunek danej jednostki. Niewątpliwie proponowane długopisy z grawerem są najlepszym wyborem. Wiele z nich prezentuje się bardzo elegancko, np. modele w kolorze granatowym, czy w czerni. Łączone są one z elementami w kolorze złota. Idealnie sprawdzą się na zebraniach z kontrahentami czy przyszłymi klientami.

Wśród oferty sklepu www.długopisyzgrawerem.com.pl znajdują się również długopisy dotykowe, które są bardzo chętnie kupowane. Te modele służą do pisania, jak również obsługiwania urządzeń mobilnych za pomocą specjalnej końcówki. Łącza w sobie nowoczesny, atrakcyjny wygląd, jak również funkcyjność. Oczywiście również na nich można umieścić grawer według uznania i potrzeb.

Dodaj komentarz