Bez kategorii

Suplementy wspomagające odchudzanie

Coraz więcej osób zmaga się z nadwagą oraz otyłością. Na szczęście wśród tej grupy wzrasta zainteresowanie rozmaitymi dietami oraz aktywnością fizyczną. Spora grupa osób wspomaga swoje odchudzanie różnorodnymi suplementami diety, które mają za zadanie przyspieszyć efekty ich starań. Jakie jednak są to substancje?

Poznajemy suplementy wspomagające odchudzanie

2Be Slim

Jest to suplement do stosowania na dzień i w nocy. Pierwszą tabletkę stosujemy o poranku ma ona za zadanie wspomóc w uzyskaniu prawidłowej masy ciała, zmniejsza wchłanianie tłuszczy oraz poprawia procesy trawienne. Drugą tabletkę trzeba połknąć pod wieczór. Ma ona za zadanie przyspieszyć metabolizm i poprawić prawidłowy poziom glukozy we krwi. Skład tabletek 2Be Slim jest całkowicie naturalny zawiera zieloną herbatę, morszczyn, wyciąg z guarany czy też gorzkiej pomarańczy.

Suplementy wspomagające odchudzanie

Be Slim Aquaminum

Są to tabletki skierowane do osób posiadających problemy z zatrzymywaniem wody w organizmie. Odpowiednio dobrany skład pomaga usunąć nadmiar wody, przyspiesza procesy metaboliczne oraz wspiera walkę z cellulitem. Be Slim Aquaminum składa się z naturalnych składników takich jak zielona herbata, owoce winorośli, opuncji figowej oraz wielu innych dobroczynnych dla naszego organizmu roślin.

Be Slim Fast

Głównym zadaniem tabletek Be Slim Fast jest poprawa prawidłowego wchłaniania wapnia i fosforu, przez co preparat wspomaga utrzymanie w zdrowiu kości i zębów. Kapsułki Biovitum Liquid D3 zawierają witaminę D3, która zapewnia organizmowi zachowanie prawidłowej pracy mięśni oraz zapewnia organizmowi właściwą budowę kośćca.

Be Slim Zielona Kawa

Jest to złożony preparat wspomagający odchudzanie. Jest to połączenie wyciągu z zielonej kawy, nasion fasoli, zielonej herbaty witaminy B6 i B12 a także chromu, gorzkiej pomarańczy i opuncji figowej. Taki skład zawarty w Be Slim Zielona Kawa zapewnia przyspieszenie metabolizmu, wspomaga odchudzanie oraz zmniejsza apetyt.

Przeczytaj także inne porady:

  • Jak podkręcić metabolizm?
  • Ile trzeba ćwiczyć, żeby schudnąć 10 kg?
  • Jak odnaleźć w sobie motywację do odchudzania?

Dodaj komentarz