Bez kategorii

Poznajcie maleńkie cuda techniki – aparaty słuchowe marki Signia

Zazwyczaj nie zastanawiamy się, jaki wpływ na życie konkretnych osób ma ubytek słuchu. Co słyszą? Czego nie? Co jest dla nich ważne? Co bywa trudnością? Jak pogorszenie słuchu zmienia ich codzienne funkcjonowanie? Problem ubytku słuchu nie musi dotykać nas zupełnie bezpośrednio. Ale mogą go doświadczyć nasi najbliżsi – rodzice, dziadkowie, partnerzy, a czasem nawet dzieci. Co jest ważne dla niedosłyszących osób? Jak mogą pomóc im nowoczesne aparaty słuchowe?

Insio Nx – dyskretny, komfortowy, nowoczesny

Dla osób z ubytkiem słuchu najważniejszy jest oczywiście komfort słyszenia w każdych warunkach. Istotne jest również to, by urządzenie było łatwe w obsłudze, dyskretne i dobrze dopasowane do kształtu ucha. Te wszystkie zalety, i jeszcze wiele innych, posiadają aparaty słuchowe Insio Nx marki Signia. Co sprawia, że można je nazwać maleńkimi cudami techniki?

Naturalne wrażenia słuchowe

Rzecz najistotniejsza to zapewnienie bardzo naturalnych i realistycznych wrażeń słuchowych. Zaskakujące może być to, że aparaty Insio Nx wspomagają słyszenie obuuszne, czyli sposób, w jaki człowiek lokalizuje dźwięk. Następnie wyciszają hałasy i szumy w tle, a wyostrzają dźwięki, na których chcemy się skupić. Jest to możliwe dzięki zastosowaniu zaawansowanych mikrofonów, komunikacji pomiędzy dwoma aparatami słuchowymi i nowoczesnej technologii redukcji hałasu. Usłyszenie osoby mówiącej do nas np. w zatłoczonej restauracji lub na zewnątrz, gdzie wieje mocny wiatr, nie będzie już problemem.

Insio Nx

Obsługa aparatu słuchowego z poziomu aplikacji

Tak! Wszystkimi aparatami marki Signia można sterować z poziomu aplikacji zainstalowanych na smartfonie. Co to za aplikacje? Najważniejsze z nich – myControl™ i touchControl™ – pozwalają w bardzo szybki sposób skonfigurować ustawienia aparatów i dostosować je do swoich potrzeb. Zmieniać można programy słyszenia, głośność i barwy dźwięku. Ci, którzy nie korzystają ze smartfonów, funkcje aparatów słuchowych mogą regulować przy pomocy pilota miniPocket™. Wszystko odbywa się oczywiście bezprzewodowo.

Aparat słuchowy wielkości pierścionka

Wiele osób może powiedzieć, że rozmiar aparatu słuchowego to rzecz wtórna, bo najistotniejsza jest przecież jakość przekazywanego dźwięku. Trudno się z tym nie zgodzić. Jednak wielkość aparatu wpływa na komfort jego noszenia. Co ważniejsze, wielu osobom zależy na tym, by aparat był dyskretny, nie rzucał się w oczy. To ma często niebagatelny wpływ na ich codzienne samopoczucie. Taki właśnie jest prezentowany przez nas model – niewielki, świetnie dopasowany do budowy ucha, niemal niewidoczny po umieszczeniu w kanale słuchowym. Łatwo zapomnieć o tym, że w ogóle się go nosi. Od nowoczesnych aparatów słuchowych można tego wymagać.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *