Bez kategorii

Feromony dla kobiet i mężczyzn – czy to działa?

Wiele słyszy się na temat feromonów, którym to podobno nie można się oprzeć. Inni zaś twierdzą, że ich stosowanie nie przynosi pożądanych efektów. Pojawia się więc pytanie – czy rzeczywiście feromony dla mężczyzn i kobiet działają, czy też może wydawanie pieniędzy na perfumy je zawierające jest po prostu marnotrawstwem pieniędzy?

Czy feromony dla kobiet i mężczyzn rzeczywiście działają?

Zarówno feromony dla kobiet, jak i feromony dla mężczyzn okazują się być naprawdę skuteczne. Chociaż od samego zapachu z pewnością nie można oszaleć na punkcie drugiej osoby, to jednak można zyskać dzięki nim na atrakcyjności w oczach potencjalnej partnerki czy potencjalnego partnera. Feromony są bowiem substancjami podobnymi do męskich i żeńskich hormonów, w związku z czym wpływają na pewne czynności w mózgu, a mianowicie na te odpowiedzialne za zachowania seksualne. Największy wpływ na dobór partnera mają feromony obecne w pocie, śluzie i wydzielinach. Jako, że obecnie ludzi coraz częściej się kąpią i nakładają na skórę różnego typu preparaty, zapach naturalnych feromonów jest tłumiony. Skuteczne są jednak jedynie perfumy zawierające prawdziwe feromony i to o dużym stężeniu. Wówczas można zaobserwować widoczne zmiany w postaci lepszej komunikacji z innymi ludźmi. Dotyczy to nie tylko sfery seksualnej, ale także życia na co dzień – wzrostu atrakcyjności w pracy i w towarzystwie.

feromony dla kobiet i dla mężczyzn, czy to działa?

Jak zatem działają perfumy, zawierające feromony dla mężczyzn i kobiet?

Stosowanie perfum z prawdziwymi feromonami sprawia, że osoba ich używająca przyciąga uwagę osób płci przeciwnej oraz wzbudza respekt i dominację. Dzięki feromonom roztaczana jest także aura bezpieczeństwa i zainteresowania. Oddziałują one bezpośrednio na aktywność mózgu i są w stanie wpłynąć pozytywnie na zmianę nastroju. Pomagają one nie tylko w relacjach damsko-męskich, ale także w codziennym życiu. Dzięki nim kontakty z ludźmi stają się łatwiejsze i przyjemniejsze. Po perfumy z feromonami bardzo często sięga się w celach służbowych. Za ich pomocą można podkreślić swoją osobowość oraz wzbudzić zaufanie i uległość. To właśnie feromony wysyłają sygnały o gotowości seksualnej, co oczywiście przyciąga osobników płci przeciwnej. Osoba stosująca tego typu perfumy staje się bardziej atrakcyjna w oczach drugiej osoby.

Dodaj komentarz