Bez kategorii

Cenomed.pl – serwis, który ułatwi wszystko

Cenomed.pl to serwis internetowy, który został stworzony z myślą o ludziach poszukujących informacji na temat dostępności badań w poszczególnych miastach naszego kraju oraz placówek, które je oferują.

Dzięki serwisowi Cenomed.pl możemy bez wychodzenia z domu umówić się na wizytę u lekarza specjalisty w ośrodku medycznym, który nas interesuje. Pozwala to oszczędzić nie tylko czas, ale i koszty związane z ewentualnymi dojazdami.

Kolejną zaletą strony jest możliwość porównania cen badań we wszystkich placówkach znajdujących się w bazie. Jeśli wyszukamy najkorzystniejszą dla nas ofertę, ale nie do końca orientujemy się w dokładnej lokalizacji danego ośrodka, z łatwością możemy ją sprawdzić za pomocą odnośnika do mapki umieszczonego na stronie serwisu. W przypadku kiedy jesteśmy zainteresowani skorzystaniem z usług wyłącznie jednej, konkretnej placówki medycznej, bez jakichkolwiek problemów i w bardzo szybki sposób, możemy sprawdzić czy jest możliwość wykonania danego badania właśnie tam. Dodatkowo od razu dowiemy się jaka jest jego cena oraz czas oczekiwania na nie.

Możliwe jest również pozostawienie opinii na temat przeprowadzonego badania, personelu medycznego oraz samej placówki. Dzięki temu i my możemy przejrzeć opinie innych użytkowników serwisu. Jest to znaczne ułatwienie przy wyborze miejsca wykonania badania lub dobrania odpowiedniego lekarza specjalisty. W serwisie odnajdziemy również ciekawy poradnik dotyczący większości wykonywanych badań. Dzięki niemu możemy dowiedzieć się m.in. na czym dokładnie polegają poszczególne badania oraz jak się do nich przygotować.

Szata graficzna serwisu jest przejrzysta i prosta, ułatwia to wyszukiwanie interesujących nas informacji oraz poruszanie się po stronie internetowej.Na stronie główniej znajdują się aktualne promocje badań. Warunkiem koniecznym korzystania z serwisu jest dokładne zapoznanie się z jego regulaminem, który znajduje się na wronie głównej. Jest nieco długi, ale warto go przeczytać

Więcej informacji na temat działania serwisu znajduje się na stronie internetowej: http://cenomed.pl/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *