Bez kategorii

Zegary ścienne – poczuj klimat retro w swoim domu

W obliczu pustego miejsca na ścianie w salonie, pierwszą myślą może nie być powieszenie zegara ściennego, ale z pewnością jest to element, którego może brakować w tym miejscu. Wybór zegara o unikalnym designie, czy to w stylu vintage, ozdobnym, czy też nowoczesnym i eleganckim, zmienia ten funkcjonalny produkt w dzieło sztuki. Dodatkowo nadaje nasz osobisty podpis w aranżacji wnętrza i czyni go wyjątkowym. Dzisiejsze zegary ścienne retro są często cofnięciem się do minionych lat, kiedy projekty w stylu art deco wykraczały poza funkcję informowania o czasie. Zamontuj zegar, który bez problemu uzupełni Twój wystrój wnętrza, będąc jednocześnie centralnym punktem tej przestrzeni.

Zaplanuj kilka rzeczy, zanim zdecydujesz kupić zegar ścienny w sklepie online lub wybrać go ze sklepu stacjonarnego. W jakiej przestrzeni zostanie zamontowany Twój nowy zegar, jego rozmiar i kształt. Kwadratowy czy okrągły? Antyczny, retro czy współczesny? Każdy pokój jest wyjątkowy, jeśli chodzi o atmosferę dlatego też wybierz taki zegar, który będzie pasował do tonacji i klimatu twojego pomieszczenia. Wybierz duże zegary w stylu retro do salonu i małe, fantazyjne zegary ścienne z kukułką lub wiszące zegary ścienne do niewielkich pomieszczeń.

Idąc dalej, wybierz taki model, który będzie idealnie pasował do Twojego wystroju, dodając charakteru i znaczenia Twojej przestrzeni. Okrągłe zegary ścienne dodaj do dużych przestrzeni. Nie martw się, że nie wypełnisz każdego cala miejsca na ścianie, jeden antyczny zegar ścienny dopełni cały wygląd twojej ściany. Jeśli chcesz zainstalować duży, zabytkowy zegar w swojej przestrzeni, użyj dla kontrastu nowoczesnych mebli, aby uzupełnić pozostały wystrój. Kwadratowe zegary ścienne z kukułką to niezbędny element dla minimalizmu, przywołujący elegancję i urok twojej ściany. Ostatnio popularna jest nowoczesna, eklektyczna gama wzorów zegarów ściennych z motywami słońca, gwiazd, a nawet lamp stołowych.

Zmiana zegara ściennego w mieszkaniu może okazać się szybkim rozwiązaniem do aktualizacji wystroju domu i uczynienia go bardziej stylowym. Bardziej niż jakikolwiek inny element sztuki, zegar ścienny retro będzie oglądany w kółko. Upewnij się, że poprawia wygląd salonu za każdym razem, gdy na niego spojrzysz!

Duży wybór zegarów ściennych znajdziesz na:

Dodaj komentarz