Bez kategorii

Tani i szybki pomysł na pomieszczenia biurowe

Pomieszczenia biurowe to jeden z najważniejszych aspektów każdej firmy. To w nich dokonuje się wszystkich procesów operacyjnych i przeprowadza się obsługę klienta. Muszą one spełniać kilka funkcji. Przede wszystkim muszą być funkcjonalne, przestrzenne, estetyczne i najlepiej żeby ich wynajem nie generował zbyt dużych kosztów. Przy urządzaniu firmy bardzo często ważny jest czas. W takiej sytuacji idealnie sprawdzą się kontenery biurowe, tanie i szybkie w montażu.

Czym są kontenery biurowe?

Kontenery biurowe stają się coraz bardziej popularną formą użytkową pomieszczeń firmowych, szczególnie w małych przedsiębiorstwach. Charakteryzują się dużą elastycznością i możliwością swobodnej adaptacji ich formy do panujących potrzeb. Są to obiekty wyglądem przypominające kontenery transportowe, które zostały poddane specjalnej przeróbce uwzględniającej aspekty istotne dla lokali biurowych, jak np. okna i drzwi. Odpowiednia ich aranżacja pozwoli stworzyć estetyczne i funkcjonalne, alternatywne w stosunku do tradycyjnych rozwiązań w pełni wygodne pomieszczenia biurowe. Całość obiektu opiera się na stalowej ramie profilowanej. Ściany są jej wypełnieniem, a wykonany są z płyty wiórowej, która zostaje pokryta ociepleniem grubości ok. dziesięciu centymetrów. Warstwę zewnętrzną ścian zamyka blacha profilowana.

kontenery biurowe

Zalety kontenerów biurowych

To, czym kontenery zdobywają popularność to przede wszystkim ekonomiczność. Zarówno w przypadku montażu nowego lub nowych kontenerów, jak i wynajmowaniu już stojących, są to rozwiązania o wiele bardziej tanie niż tradycyjne formy lokali biurowych. Istotny jest również czas ich montażu. Kontenery biurowe są bardzo łatwe w transporcie i szybkie w montażu. Wynika to z kolejnych ważnej ich cechy jaką jest elastyczność i modułowy charakter. Dzięki niemu, istnieje możliwość szerokich możliwości ich zaadoptowania. W przypadku małej firmy, np. jednoosobowej działalności z powodzeniem wystarczy i dobrze sprawdzi się jeden kontener. Kiedy w grę wchodzi większe przedsiębiorstwo wymagające dysponowania dużą przestrzenią, dzięki modułowemu charakterowi obiektów istnieje możliwość ich łączenia w dowolny sposób, zarówno na płaszczyźnie poziomej, jak i w pionie. Biura złożone z kontenerów mogą mieć bowiem formę parterową lub piętrową.

Wyposażenie

Każdy kontener wykorzystywany jako pomieszczenie biurowe posiada instalację elektryczną, okno PCV wraz z roletą zewnętrzną i ogrzewanie w postaci elektrycznej lub gazowej. Te elementy składają się na standardowe wyposażenie kontenerów. Istnieje możliwość zamówienia dodatkowych aspektów, które usprawnią funkcjonalność obiektu, takich jak: klimatyzacja, oświetlenie czy odpowiedni typ mebli, w zależności od potrzeb.

Dodaj komentarz