Bez kategorii

Szafa w garderobie – porządek o jakim nie śniłeś!

O tym, że garderoba jest świetnym wynalazkiem, który pozwala nam przechowywać odzież w bardzo wygodny sposób, wiemy wszyscy. Jednak garderoba może być jeszcze wygodniejsza i bardziej funkcjonalna. Wystarczy, że zamontujemy w niej szafę!

Dla niektórych może wydawać się to nieco dziwne, jako to szafa w garderobie? Przecież jakby nie było, garderoba ma w zamyśle zastępować szafę. Jednak prawda jest taka, że pomimo tego, iż garderoby rzeczywiście świetnie sprawdzają się jako magazyn na ubrania, to jednak jeśli nie są wyposażone w odpowiednie szafki i półki, to nie można w niej wygodnie przechowywać odzieży i bielizny.

Polski producent mebli na wymiar, firma Komandor opracowała system niezwykle funkcjonalnych szaf w zabudowie, które doskonale sprawdzają się w garderobach, a zalety ich wykorzystania są o wiele większe, niż mogłoby się wydawać.

Zabudowana szafa w garderobie

Taka zabudowana szafa w garderobie umożliwia zarówno wygodną selekcję ubrań oraz ich odpowiednią ochronę przed kurzem, jak i wyjątkową aranżację pomieszczenia.

Szafa w garderobie
Źródło: Szafa w garderobie Komandor.pl

Garderoba to miejsce o otwartej przestrzeni i tak jak w każdym innym pokoju zbiera się w nim kurz i inne zabrudzenia. A wszystko to osiada niestety na ubraniach. Z drugiej strony w garderobie przechowujemy także bieliznę i ręczniki, a nawet pościel i raczej nie trzymamy ich na wierzchu, ale z reguły chowamy do szuflad i szafek.

Po co więc ustawiać w garderobie różne półki i szafki, kiedy można zrobić w niej nowoczesną zabudowaną szafę na wymiar z indywidualnie dopasowanym rozmieszczeniem poszczególnych półek i segmentów.

Na dodatek w ofercie Komandor dostępne są systemy szaf wyposażone w przeźroczyste szklane drzwi, co pozwala nam widzieć, jakie dokładnie ubrania wiszą na wieszakach.

Szafa w garderobie pozwoli przechowywać wszystkie ubrania zarówno wierzchnie, jak i codzienne oraz buty, pościel, ręczniki czy bieliznę w dokładnie wyznaczonych do tego sekcjach.

Szafy w garderobie na poddaszu

To jednak nie wszystko. Bardzo często w domach jednorodzinnych sypialnie wraz z garderobami umieszczone są na poddaszu. Pomieszczenia ze skośnymi sufitem są trudniejsze do zagospodarowania. Jednak firma Komandor posiada autorską technologię budowania szafy na wymiar właśnie w takich problematycznych miejscach.

Szafa w garderobie na poddaszu Komandor.pl
Źródło: Szafa w garderobie na poddaszu Komandor.pl

Dzięki temu wszystkie wnęki garderoby znajdującej się na poddaszu można niezwykle funkcjonalnie wykorzystać, a taka szafa w garderobie na poddaszu to także stylowa i nowoczesna aranżacja, która sprawia, że codzienne korzystanie z szafy jest prawdziwą przyjemnością.

Dodaj komentarz