Bez kategorii

Szafa na poddaszu – dlaczego nie!

O tym, jak niewdzięczne do umeblowania są wszelkiego rodzaju poddasza, wiedzą wszyscy właściciele tych niezwykle klimatycznych, ale i problematycznych przestrzeni. W przypadku szafy na poddaszu temat jest trudny, ale tylko do czasu, aż zdecydujemy się na szafę zabudowaną i zwrócimy się o realizację do firmy Komandor.

Zakup gotowej szafy na poddasze może być nie tylko trudny, ale czasami wręcz niemożliwe. Dzieje się tak zazwyczaj wtedy, kiedy nasze poddasze posiada bardzo duże skosy, biegnące przez całe pomieszczenie, a także różnego rodzaju wnęki. Sprawdź Szafy Komandor.pl

Jednak taka komplikacja nie oznacza, że na zawsze musimy zaliczyć nasze poddasze do kompletnie bezużytecznych miejsc, w których w żaden rozsądny sposób nie będzie można gromadzić czy przechowywać rzeczy. Wprost przeciwnie.

Poddasze pozwala skonstruować niezwykle wygodną szafę wymiar, której kształt będzie w pełni dopasowany do kąta nachylenia dachu. A sam design szafy będzie robił ogromne wrażenie. Wszystko to dzięki systemowym rozwiązaniom firmy Komandor, specjalizującej się w budowie szaf na wymiar, nawet w tych najbardziej problematycznych miejscach

Zabudowane szafy na poddaszu – styl i funkcjonalność na wyciągnięcie ręki!

Firma Komandor osiągnęła mistrzostwo w projektowaniu mebli dla zupełnie nieustawnych przestrzeni. Dzięki autorskim rozwiązaniom producenta można w niezwykle praktyczny sposób zabudować wszystkie problematyczne i bezużyteczne wnęki, w których przy użyciu funkcjonalnych akcesoriów do szaf, można sprawnie zagospodarować przestrzeń, czyniąc z zabudowanej szafy doskonały magazyn na ubrania oraz różnego rodzaju rzeczy i drobiazgi.

Takie zabudowane szafy na poddaszu nie tylko są wygodne i użyteczne, ale przede wszystkim są niezwykle stylowe pod względem designu. Nieszablonowe kształty szaf na poddaszu oraz możliwość połączenia ich z ciekawie zaprojektowanymi regałami, daje niebanalną aranżację, która doskonale dopasowuje się do wyjątkowego charakteru całego poddasza.

Jak widać, umeblowanie poddasza nie jest żadną tragedią. Wystarczy wybrać zabudowę na wymiar, a możemy stworzyć nie tylko designerskie, ale także funkcjonalne wnętrze.

Więcej na: https://www.komandor.pl/oferta/zastosowanie-szaf/szafa-na-poddaszu/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *