Bez kategorii

Dlaczego warto wybrać klimatyzację LG?

LG jest wiodącym dostawcą klimatyzacji na świecie. Od innych firm odróżnia się szeroką ofertą urządzeń dostępnych w różnych kształtach i kolorach charakteryzujących się ciekawym designem, który świetnie prezentuje się w niejednym wnętrzu. Tym samym LG zyskuje uznanie nie tylko osób prywatnych, ale także firm. Klimatyzatory znajdują zastosowanie nawet w naprawdę dużych obiektach ze względu na swoją uniwersalność.

Dlaczego klimatyzacja LG?

Klimatyzatory LG nie tylko pełnią funkcję praktyczną, ale również zachwycają wysoką estetyką. Dużą popularnością cieszą się chociażby jednostki wewnętrzne, w których można umieścić obraz lub zdjęcie. Chętnie kupowane są także ciekawie wyglądające klimatyzatory, którymi za pomocą smartfona przez WiFi można sterować oświetleniem LED czy innymi parametrami urządzenia – to tylko jedno z niewielu ciekawych rozwiązań zaproponowanych przez producenta. Ponadto montaż urządzeń nie nastręcza większych trudności. W razie potrzeby możliwe jest skorzystanie z usług specjalnej ekipy, która zajmie się zamontowaniem urządzenia według potrzeb klienta.

Zalety klimatyzatorów LG

Jedną z największych zalet klimatyzacji LG, na które zwracają uwagę użytkownicy, jest przede wszystkim możliwość uzyskania dostępu do urządzenia w dowolnym czasie i dowolnym miejscu. Klimatyzatorem wyposażonym w bezprzewodowy dostęp do internetu można sterować za pomocą specjalnej aplikacji stworzonej przez firmę LG.

Klimatyzacja LG

Kolejne zalety to cichy tryb pracy, przyjemny wygląd i oświetlenie LED, jak również możliwość szybkiego podglądu przez inteligentny alarm.

Szeroka oferta

Duży wybór jednostek wewnętrznych i zewnętrznych systemu LG sprawia, że możliwa jest różnorodna konfiguracja nawet do 16,7 kW mocy, co pozwala na zaspokojenie wymagań wielu obiektów. System multi split umożliwia konfiguracje z zastosowaniem nawet 7 jednostek zewnętrznych i aż 32 jednostek wewnętrznych. Multi split to jednak nie tylko możliwość dowolnej i różnorodnej konfiguracje jednostek, ale także szeroki zakres pracy, który sprawia, że urządzenia znajdują szerokie grono odbiorców – takie rozwiązanie umożliwia dopasowanie urządzenia do specyfiki niemal każdej przestrzeni. Jednocześnie klimatyzacja LG w systemie multi split gwarantuje oszczędność energii.

Dodatkowe filtry

Klimatyzacja LG wyposażona jest także w specjalne filtry alergiczne oraz antywirusowe, które aktywują się w momencie, gdy wirus opuszcza komórkę macierzystą i ma możliwość rozmnożenia się. Dzięki temu, że powietrze filtrowane jest przez klimatyzator, alergeny i wirusy w danym pomieszczeniu mają znacznie mniejsze możliwości rozprzestrzeniania się.

Dodaj komentarz