Bez kategorii

Czy można wyszkolić pracownika za darmo?

Rozwiązania w zakresie szkolenia pracowników są obecnie bardzo cenione. Firmy wydają spore środki własne na to, aby dokładnie przeszkolić swoich pracowników. Cenione są teraz nie tylko umiejętności związane ze swoim stanowiskiem pracy i kierunkiem wykształcenia, ale i wiedza psychologiczna, marketingowa, handlowa lub też umiejętności z zakresu rozwoju osobistego. Czy można wyszkolić swojego pracownika i za to nie płacić?

BUR Rzeszów

Szkolenia realizowane w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

 

Dla wszystkich szukających dla swoich pracowników szkoleń powstały specjalne programy finansowane w ramach EFS i programów spójności. Wszystkie one skodyfikowane są w ramach BUR Rzeszów. Europejski Fundusz Społeczny w podstawowych założeniach ma inwestowanie w kapitał ludzki, co procentuje nie tylko w przypadku przedsiębiorstwa, ale i stanowi nieocenione wsparcie dla pracownika. Dzięki temu możliwe jest podniesienie efektywności poszczególnych pracowników, wzrost wartości pracowników na rynku pracy oraz poprawa ogólnych warunków pracy w oparciu o wypracowane umiejętności. Badania ankietowe wskazują jednoznacznie na atuty takiej formuły I na korzyści wynikające z zainwestowania w szkolenia pracowników. Niestety, ale wiele mniejszych przedsiębiorstw nie posiada wystarczających środków, aby szkolić pracowników we własnym zakresie – z pomocą tutaj przychodzą fundusze europejskie.

 

Jak starać się o zarejestrowanie pracownika w szkoleniu?

 

Wystarczy złożyć swoją aplikację do BUR, czyli Bazy Usług Rozwojowych. Wymagana jest jedynie rejestracja zgodna ze standardami przewidzianymi przez Komisję Europejską. Rejestracja pracownika jest szybka i pozwala w kilka chwil uzyskać szkolenie lub dofinansowanie na edukację dla pracownika swojej firmy. Jest to olbrzymie wsparcie dla każdego przedsiębiorstwa, z którego trzeba z pewnością korzystać już teraz. Zastosujcie takie rozwiązania i rozwijajcie swój biznes od podstaw. To naprawdę nie jest nic trudnego i skomplikowanego. Baza usług rozwojowych to podstawa skutecznego działania!

Dodaj komentarz