Bez kategorii

Kernau opinie – kupuj z głową

Urządzenia marki Kernau to wysokiej jakości sprzęt AGD i RTV, który powstaje we współpracy polskich i zagranicznych specjalistów. Firma przywiązuje olbrzymią uwagę do energooszczędności oferowanych przez siebie produktów, a także nowoczesnych technologii i ciekawego wzornictwa. Zobacz, co mówią użytkownicy sprzętu Kernau.

Marysia

Z czystym sumieniem mogę polecić pralki Kernau. Kupiłam model, który ponoć został odznaczony za skuteczność w usuwaniu z prania alergenów. Nie jestem alergikiem, ale pralka posiada jakąś funkcję anti-alergic, która usuwa różnego rodzaju bakterie i szczerze powiedziawszy, nigdy jeszcze nie miałam tak czystego prania. Także, jeśli chcecie mieć naprawdę czyste pranie albo jak jesteście alergikami, to pralki Kernau są doskonałym wyborem.

Andrzej

Szukałem energooszczędnej i równocześnie w miarę dobrze wyposażonej chłodziarki. Kernau miało najbardziej atrakcyjną ofertę, z której skorzystałem i nie żałuję. Stosunek cena do jakości naprawdę super, a rozmieszczenie półek i balkoników zadziwiająco funkcjonalne. Polecam!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *