Bez kategoriiBlogUsługi

Jak oryginalnie podziękować rodzicom podczas wesela

Prezenty i podziękowania składane rodzicom to tradycja na każdym weselu. Młode pary chcąc wyrazić swoją wdzięczność za trud jaki rodzice włożyli w ich wychowanie, obdarowują ich prezentami. Najczęściej odbywa się to według z góry ustalonego scenariusza – DJ, bądź członek orkiestry zaprasza wszystkich gości na środek sali, z głośników zaczyna lecieć piosenka „Wspaniałych rodziców mam” i młodzi wręczają prezenty (zazwyczaj są to kwiaty i kosze ze słodyczami).

Chcąc od serca podziękować rodzicom, warto jednak wysilić się trochę i nie iść całkowicie z prądem tylko podarować im w tym dniu coś wyjątkowego. Jak oryginalnie podziękować rodzicom w dniu ślubu?

Podziękowania dla rodziców – powrót do przeszłości

Ciekawą formą podziękowania dla rodziców może być wykonanie kolarzu ze zdjęć, w którym zostaną wykorzystane ich ślubne zdjęcia. Prezent ten wymaga nieco zachodu, ponieważ trzeba odszukać zdjęcia ślubne rodziców a następnie je zeskanować. Młoda para, chcąc właśnie w ten sposób podziękować rodzicom, powinna jeszcze przed ślubem wykonać sobie wspólne zdjęcie, które również znajdzie się w kolażu.

podziekowania dla rodzicow

Jest to świetny prezent, ponieważ nie tylko stanowi dla rodziców pamiątkę ze ślubu dzieci, ale również przypomina im ten szczególny dzień w ich życiu. Wykonanie kolażu ze zdjęć nie jest bardzo drogie i można to zrobić u praktycznie każdego fotografa. Warto zadbać o odpowiednią oprawę finalnego zdjęcia, najlepiej w takiej kolorystyce aby pasowała do sypialni rodziców.

Podziękowania w formie filmu

Podziękowania dla rodziców wcale nie muszą objawiać się tradycyjnym podarkiem. Coraz więcej par idzie o krok dalej i zamiast kupować bukiet kwiatów, statuetkę czy kosz pełen słodyczy, nagrywają na przykład krótki filmik zawierający podziękowania i wyznanie miłości. Filmik taki, to nie tylko przemowa każdego z małżonków. Może być ona przeplatana zabawnymi zdjęciami z całego okresu życia, a w tle jako podkład może grać ulubiona piosenka z dzieciństwa. Taka forma podziękowań z pewnością wyciśnie niejedną łzę wzruszenia i to nie tylko na rodzicach państwa młodych.

Ubierz emocje w ładne słowa

Podziękować rodzicom za trud wychowania można na wiele sposobów. Warto na tę okazję przygotować krótką przemowę, jednak nie każdy ma dar krasomówstwa. Doskonałym rozwiązaniem dla osób, które mają problem z publicznymi przemowami jest usługa pisania wierszy jako podziękowania dla rodziców. Wystarczy w kliku słowach opisać swoje relacje z rodzicami i uczucia żywione do nich, a otrzyma się wierszyk, który można zarówno przeczytać samemu jak i wydrukować na ozdobnym papirusie.

Dodaj komentarz