Olgierd Madej

Polycom Polska, Dyrektor Sprzedaży na obszar Europy Wschodniej oraz Krajów Bałtyckich

Olgierd Madej

Polycom Polska, Dyrektor Sprzedaży na obszar Europy Wschodniej oraz Krajów Bałtyckich

Biografia

Do jego zadań należy rozwój kanałów sprzedaży wszystkich produktów firmy Polycom w regionie obejmującym Europę Wschodnią, Polskę i kraje Bałtyckie, jak również współpraca z partnerami, dystrybutorami oraz klientami. Posiada ogromne doświadczenie biznesowe w sektorze IT. Wcześniej związany z firmą Hewlett-Packard, gdzie pełnił obowiązki Channel Development Manager na region Europy Środkowo- Wschodniej odpowiadając za planowanie, wdrożenie i realizację sprzedaży oraz promocji programów partnerskich. Przez rok był Zastępcą Dyrektora Biura Centrum im. Adama Smitha.

Pracował również w firmie Microsoft na stanowisku Government Business Development Manager. Karierę rozpoczął w Laboratorium Kryminalistyki w Komendzie Głównej Policji jako ekspert w dziedzinie genetyki.Z wykształcenia biolog z dyplomem Uniwersytetu Warszawskiego specjalizującym się w Genetyce Molekularnej. Posiada również dyplom Executive MBA, University of Illinois.

Jego hobby to fotografia cyfrowa, wędkowanie, kolekcjonowanie płyt winylowych z rockiem progresywnym i muzyką heavy metalową.